Нефтохимик U19 и Черно море U19 не излъчиха победител

Утре „шейховете“ се прибират в Бургас

Елитните юношески отбори до 19 години на Нефтохимик и Черно море /Варна/ завършиха с нулево равенство контролната среща, която се игра по време на подготвителния лагер в Сливен, финансиран по Програмата за развитие на детско-юношеския футбол. Съперниците играха равностойно по време на целия мач. „Шейховете“ показаха добро владеене на топката и солидни умения в защита.

До почивката те направиха две чисти голови ситуации. Ивайло Христов остана сам срещу вратаря на Черно море, след много добра атака, но стражът на варненци умело изби удара му.  Йолиян Милков също имаше шанс да открие резултата за „шейховете“, след центриране на Христо Янков, но ударът му с глава не намери очертанията на противниковата врата. Варненци от своя страна имаха само един изстрел извън наказателното поле, но вратарят на Нефтохимик Мартин Шейтанов се намеси убедително. През второто полувреме бургаският тим имаше възможности да поведе чрез Христо Янков и Илвиян Пеев, но защитата на Черно море се намеси много добре.

Утре „шейховете“ се прибират в Бургас, където ще продължат подготовката си. На 12-ти август те ще открият първенството на Елитната юношеска група до 19 години, с гостуване на Дунав /Русе/.

Стартов състав на Нефтохимик: Мартин Шейтанов, Кристиян Кръстев, Матей Иванов, Асан Ахмед, Христо Янков, Йолиян Милков, Ивайло Димов, Мартин Ставрев, Верон Ставрев, Илиян Николов, Златко Ненов

Резервен състав: Алекс Василев, Димитър Железов, Иван Иванов, Антон Маргаритов, Иван Чавдаров, Илвиян Пеев, Ангел Георгиев

Шеф на Нафтата с интересни разкрития, вижте каква отлична новина чака Бургас

Интервю с изпълнителния директор Николай Тодоров

Сензациите в пресата: ЦСКА праща защитник в Етър

Война в Бургас заради треньор, Ренан виси за Торпедо, Стивън Петков води атаката на Ботев срещу ЦСКА, бразилец пред дебют и още…

ОБЗОР: Нефтохимик е лидер в Югоизточната Трета лига (РЕЗУЛТАТИ)

Вижте как завършиха срещите от третия кръг и класирането след тях

ОФИЦИАЛНО: Нефтохимик се раздели с треньор по взаимно съгласие

Господин Господинов вече не е част от академията

ОФИЦИАЛНО: Джамбазки аут от футбола за година!

Треньорът нападна съдия след мач от Втора лига, одрусаха здраво ЦСКА, Ботев и Локо, вижте всички решения на Дисципа

Черно море с втора победа в Елитната група

“Моряците”, водени от Мартин Христов, надиграха тима на Нефтохимик в Бургас с 2:0

ОБЗОР: Нефтохимик взе 3 т. от Марково в Югоизточната Трета лига