Юлиян Попев: Бяхме господари на терена след гола на Черно море

Капитанът на Пирин не е доволен от точката срещу "моряците"

Пирин прекъсна победната серия на Черно море. "Орлетата" завърши 1:1 в домакинстовто си на варненци, а изравнителното попадение бе дело на капитана Юлиян Попев.

"Получи се красив гол. Видях, че правим атака отдясно, а старши треньорът ми е казал в този мач да затварям навътре. Избита топка от вратаря попадна при мен и вкарах.

Аз и може би всички мои колеги не сме доволни от точката. Като изключим първите 20-ина минути или до гола на Черно море, след това Пирин показа нелош футбол и изпуснахме доста положения. Черно море не са лош отбор, имат добри изълнители, особено в средата на терена. Ние бяхме малко по-стъписани, но след техния гол, ние бяхме господари на терена. На момента искахме да пресираме повече. Опитахме да атакува и на моменти се получи добре.

Рано или късно ще почнем да побеждаваме и у дома. За момента навън играем по-добре. Но съм сигурен, че скоро време ще започнем да побеждаваме и вкъщи, да радваме феновете.

Пирин ще отиде да се надиграва с отбора на Етър. Ще се постараем да победим, пък каквото стане", заяви след мача с Черно море Юлиян Попев.

Треньорът на Пирин: Не отписваме мача със Славия, ще се надиграваме

„Тежкото тепърва предстои“, посочи Петър Златинов преди мача с Кариана

ЗА КУПАТА: ЦСКА гостува в Монтана, аматьори посрещат Левски (СНИМКИ)

Вижте всички двойки за 1/16-финалите

ОБЗОР: Дъжд от голове и рокада в подножието на върха във Втора лига (РЕЗУЛТАТИ)

Струмска слава загуби от ЦСКА 1948 след гол от дузпа в продължението - 3:4, Арда също падна, макар че Макриев се разписа (КЛАСИРАНЕ)

Един под въпрос в Пирин за мача с Ботев

Олимпиакос окуця след Локо Пд и отмени контролата с „орлетата“

ОФИЦИАЛНО: Джамбазки аут от футбола за година!

Треньорът нападна съдия след мач от Втора лига, одрусаха здраво ЦСКА, Ботев и Локо, вижте всички решения на Дисципа

Царско село с 3 от 3, ЦСКА 1948 с победен гол в 93-ата минута (ОБЗОР НА ВТОРА ЛИГА)

Вижте резултатите от третия кръг и следете на живо тук...

Петър Златинов: Младите момчета имат нужда от подкрепа и самочувствие

„Ще искам повече концентрация във важните моменти“, каза в треньорът на „орлетата“