Дунав и Етър врътнаха 0:0 (ВИДЕО+СНИМКИ)

Отборът от Велико Търново пропиля златна възможност в 76-тата минута

Дунав и Етър завъртяха скучно 0:0 в последния мач от четвъртия кръг на Първа лига.

"Драконите" отново напомниха за колебливата си домакинска игра и разочароваха феновете си.

Избраниците на Веселин Великов не оправдаха очакванията, че ще стигнат до трите точки. Новакът Етър се представи достойно при визитата в Русе и заслужено измъкна една точка.

В 74-та минута се стигна до виртуозно спасяване на Христо Иванов след удар от въздуха на Карагерен. Две минути по-късно имаше отличен шанс за гол за Етър.

Иван Стоянов центрира от пряк свободен удар, Венцислав Василев игра с глава, а топката мина на сантиметри от лявата греда на вратата на Станислав Антонов.

След равенството Дунав има 5 точки и заема шестото място във временното класиране. Етър е предпоследен с 2 точки в актива.

За тима на Веселин Великов предстои гостуване на Левски - в неделя от 21:00 часа. Етър пък приема Пирин в събота - от 18:15 часа.