Милан приключи предсезонната си подготовка със загуба (ВИДЕО)

"Росонерите" отстъпиха с 1:2 пред Бетис

Милан развали добрата си серия от три поредни мача, след като загуби с 1:2 от Бетис в контрола играна на „Анджело Масимино” в Катания.

През първото полувреме не паднаха голове и всичко в спаринга се реши във вторите 45 минути.

Бетис поведе в резултата в 67-ата минута, когато Хоакин асистира на резервата Фабиан Руиз, който се разписа за 1:0. Осем по-късно Андре Силва бе точен след дузпа отсъдена в полза на италианците, но в последната минута от редовното време Санабрия донесе успеха на Бетис – също след изпълнение на дузпа.

ВИДЕОТО МОЖЕТЕ ДА ВИДИТЕ ТУК

Следващият мач на гранда от Милано е плейоф за влизане в групите на Лига Европа срещу Шкендия на 17 август, а три дни по-късно гостуват на Кротоне на старта на новия сезон в Серия А.

Бетис завършва предсезонната си подготовка с двубой срещу Интер на 12 август, а на 20-и имат тежък мач на старта в Испания – гостуване на Барселона.