Юношите на ЦСКА започнаха защитата на титлата си с реми срещу Лудогорец

Двубоят от първия кръг на Елитната група се игра на базата в Панчарево

Юношите на ЦСКА до 19 години започнаха новия сезон с равенство 1:1 срещу Лудогорец.

Двубоят от първия кръг на Елитната група се игра на базата в Панчарево.

Армейците създадоха множество положения през първата част на двубоя и като по чудо не успяваха да се разпишат. В 37-та минута гостите поведоха в резултата и на почивката ЦСКА изоставаше с 0:1.

През второто полувреме възпитаниците на Ивайло Станев бяха още по-мобилизирани в търсенето на обрата и продължиха да атакуват, но топката така и не попадаше във вратата на Лудогорец. До изравняването се стигна в 78-та минута, когато точен за ЦСКА беше Иван Митрев.

Така ЦСКА U19 стартира с равенство защитата на титлата си в Елитната група от миналия сезон. В следващия кръг армейците гостуват на Марек в Дупница.

Стартов състав на ЦСКА: 1. Борис Груев (в), 5. Асен Георгиев, 6. Валентин Антов (к), 18. Георги Костов, 15. Никола Борисов, 17. Петър Петров, 10. Иван Митрев, 14. Николай Янков, 9. Радослав Живков, 13. Даниел Йорданов, 19. Митко Митков;
Резерви: 12. Драгомир Захаринов (в), 4. Адриан Гиргинов, 7. Георги Славчев, 8. Жулиан Манолов, 11. Радослав Илиев, 15. Александър Иванов, 3. Милен Манчев;
Старши треньор: Ивайло Станев.