Бордо с Кафу измъкна точка от Лион (ВИДЕО)

Бразилецът влезе като резерва през първото полувреме на мястото на контузилия са Вада

Бордо измъкна точка от гостуването си на Лион след зрелищно равенство 3:3. Двубоят бе от 3-ия кръг на Лига 1, а бившият нападател на Лудогорец Джонатан Кафу влезе като резерва през първото полувреме на мястото на получилия контузия Валентин Вада.

Набил Фекир (10) даде преднина на „хлапетата”, а холандецът Кени Тете (23) удвои аванса им след асистенция на Мемфис Депай. В 36-ата минута домакините останах с човек по-малко на терена, след като втори жълт картон получи испанецът Сержи Дардер. Малком (41) намали изоставане на жирондинците.

През второто полувреме Бертранд Траоре вкара за 3:1 в полза на Лион. В самия край датският халф Лукас Лерагер (88) вкара за 3:2, а в последните секунди отново Малком (90+1) се разписа и донесе точката за гостите след подаване на Камано.

Олимпик (Лион) е втори със 7 точки, а Бордо заема шеста позиция във временното класиране с 5 точки.

Луис Енрике: Не бързаме да станем шампиони

Треньорът на ПСЖ обяви, че целта е отборът да вземе титлата, но не държи това да е много рано