Венгер: Отмениха ни редовен гол, слаби сме в защита

Мениджърът на Арсенал не остана доволен от представянето срещу Стоук (0:1)

Арсен Венгер видимо не беше доволен от загубата на неговия отбор срещу Стоук Сити с 0:1 във Висшата лига. Треньорът заяви, че тимът му е играл слабо в защита и че не е бил достатъчно бърз в атака.

Освен това Венгер директно обвини съдиите за отменен гол на Александър Лаказет през второто полувреме.

"Много неприятна вечер, защото имахме много шансове да отбележим. След полувремето бяхме много неубедителни в защита и си платихме за това. След това не мисля, че комбинирахме добре в атака и темпото не беше достатъчно високо.

Трябва да подобряваме взаимовръзката между играчите, не съм доволен от защитата.

Според мен ни отмениха напълно редовен гол, който Лаказет вкара.", заяви френският мениджър непосредствено след края на мача.