И Нюкасъл не успя да спре Хъдърсфийлд (ВИДЕО)

"Териерите" записаха втора поредна победа във Висшата лига

Хъдърсфийлд продължава с отличното си представяне в Премиърлийг. Новакът записа втора поредна победа в елита, след като надви с 1:0 у дома Нюкасъл. Единственото попадение в срещата реализира Аарън Моой в 50-ата минута.

"Териерите" събраха 6 точки след два кръг във Висшата лига, докато "свраките" са с нулев актив.

Гостите пропуснаха добра възможност в 16-ата минута, когато Льосл изби удар на Ричи. С това се изчерпа всичко по-интересно през първото полувреме.

В началото на второто полувреме падна и първия гол на  "Джон Смит Стейдиъм" във Висшата лига. Негов автор стана Аарън Моой  в 50-ата минута. Австралиецът направи добро двойно с Качунга, след като стреля технично от границата на наказателното поле, пращайки топката в в долния десен ъгъл на вратата на Елиът.

В 68-ата минута именно Хоселу бе близо до изравнително попадение, но Льосъл изби неговия удар по земя в корнер. До края на срещата "свраките" не успяха да затруднят датския вратар на домакините и така "териерите" записаха втора поредна победа в Премиърлийг.