Кой ще спечели Купата на България?

21 август 2017 22:22 Николай Георгиев

Берое тресна Септември (ВИДЕО+СНИМКИ)

Lap.bg

Септември загуби от Берое на Националния стадион "Васил Левски" в последната среща от шестия кръг в Първа лига.

В 20-та минута Мартин Камбуров изкочи на изгодна позиция след пас на Цонев и шутира, но топката премина покрай вратата.

В самия край на първото полувреме Матеус Леони вкара първия си гол за тима от Стара Загора. Левият краен защитник бе най-съобразителен в наказателното поле на домакините.

Леони направи добавка след спрян от Елтон удар на Педро Еуженио, получил извеждащ пас от Камбуров.

В 55-та минута Владислав Романов получи пас от Галчев и нахлу опасно в наказателното поле на Берое, но шутира над вратата.

Съдията Станислав Тодоров изгони помощник-треньора на Септември Христо Арангелов в 65-та минута заради оспорване на решение.

Мартин Камбуров бе фаулиран 12 минути по-късно от Бранеков в наказателното поле на Септември. Потърпевшият обаче пропусна от бялата точка, след като Янко Георгиев успя да спаси удара.

Все пак обаче Берое заслужено стигнаха до трите точки.