Интер обърна Рома на "Олимпико" (ВИДЕО)

Икарди вкара два при успеха с 3:1 над "римските вълци"

Интер спечели с 3:1 гостуването си на Рома и с втората си поредна победа се изравни по точки с водача във временното класиране Ювентус.

През първия четвърт час пропуски направиха Фацио от Рома, а малко по-късно Икарди не успя да наосич точно на празна врата.

В 14-ата Коларов засече от воле от сериозна дистаниця, но уцели гредата. Минута по-късно обаче Джеко бе безкомпромисен и с удар от десетина метра разстреля Ханданович.

В 39-ата отново гредата бе помощник на Ханданович след далечен изстрел на Наинголан.

Рома продължи с офанзивата си и след почивката и в първите десет минути на второто полувреме имаше добри възможности да удвои, но така и не стигна до втори гол.

В 67-ата минута Икарди даде началото на обрата, след като при пас на Кандрева стреля точно от границата на наказателното поле.

Ел Шарави прехвърли Ханданович, но топката бе избита преди да мине голлинията от Далберт в 69-ата.

В 77-ата минута Интер излезе напред с нов гол на Икарди, а Векино оформи крайното 1:3 в 87-ата минута.

17:30 19/04 БОТЕВ ВР - ЕТЪР
20:00 19/04 КРУМОВГРАД - СЛАВИЯ
19:30 19/04 Дженоа - Лацио
21:30 19/04 Айнтрахт – Аугсбург
21:45 19/04 Каляри - Ювентус
22:00 19/04 Атлетик Билбао - Гранада
19:45 18/04 Фиорентина - Пилзен 2:0 (прод.)
19:45 18/04 Лил - Астън Вила 2:1 (3:4. д.)