Страхотен Имобиле приземи Милан (ВИДЕО)

"Росонерите" записаха първа загуба през сезона и тя не бе лека

Милан за първи път не победи от началото на сезона. Играчите на Винченцо Монтела записаха тежка загуба с 1:4 при гостуването си на Лацио в "Серия А".

Чиро Имобиле се превърна в герой за лациалите, тъй като реализира хеттрик и направи асистенция. Представянето на гостите беше много слабо и те заслужено загубиха.

В 37-та минута новото попълнение на Милан Франк Кеси извърши нарушение срещу Луис Алберто. Чиро Имобиле беше точен от бялата точка и започна рецитала си.

Имобиле вкара втория си гол в 42-та минута със страхотен удар от воле. Той се възползва от центриране на Сенад Лулич..

Второто полувреме започна, както завърши първото - с нов гол на нападателя и надмощие на "небесносините".  Имобиле оформи хеттрика си в 48-та минута след умен пас на Марко Пароло. "Росонерите" бяха в пълен нокдаун.

Четвъртият гол дойде само минута по-късно. След контраатака Имобиле подаде към Алберто и бившият играч на Ливърпул вкара от лесна позиция.

Играчите на Винченцо Монтела все пак стигнаха до почетно попаднеие. Рикардо Монтоливо се възползва проспиване на един пряк свободен удар от защитата на Лацио.

Това обаче дойде прекалено късно и бе прекалено малко за гостите.

В 94-та минута Марко Пароло получи червен картон и ще пропусне мача срещу Дженоа.

Победата прати Лацио на 3-та позиция в "Серия А" с актив от 7 точки. Милан е 6-ти с 6 точки.