До къде ще стигне Григор Димитров на Аустрелиън оупън?

13 септември 2017 15:24 Ани Стоилкова

Черноморец затвърди позиции в Купата на БФС

Футболната академия на Черноморец (Бургас) затвърди превъзходството си в Югоизточна България.

Черноморец (Бургас) класира и третия отбор от школата си на националния етап на турнира за Купата на България. След като вчера децата и юношите (младша възраст) победиха връстниците си от Нефтохимик, днес това направиха и юношите (старша възраст).

Финалната среща при най-големите се игра на стадион Черноморец и акулите стигнаха до победата с 1:0 благодарение на гола на Нино Лечев в 29-ата минута.

След почивката акулите можеха да стигнат и до по-убедителна победа, но капитанът Кристиян Козаров на два пъти предпочете да завърши атаки с удар, вместо да пада за дузпа при единоборства.

Вчера при юношите (младша възраст) Черноморец спечели с 1:0, а при децата след 0:0 в редовното време момчетата на треньора Нено Ненов трумфираха с 3:2 след изпълнение на дузпи. И трите сини отбора вече са на национално ниво в турнира за Купата и чакат датата за жребия.

Няма друг клуб от Бургас и региона, който да е класирал когато и да било три възрасти за Купата на БФС, докато на акулите това се случва за 5-и път в новия формат на турнира.