До къде ще стигне Григор Димитров на Аустрелиън оупън?

13 септември 2017 23:41 Николай Георгиев

Ливърпул и Севиля завъртяха равенство (ВИДЕО)

Ливърпул и Севиля завършиха 2:2 на „Анфийлд” в първия си мач от група „Е” на Шампионската лига.

Гостите от Испания първи стигнаха до гола, което стана още в 5-ата минута. Тогава Уисам Бен Йедер шокира феновете на домакините след асистенция на Серхио Ескудеро. В 21-ата минута Роберто Фирмино изравни след извеждащо подаване на Алберто Морено.

Пълният обрат пък стана факт още преди почивката, след като в 37-ата минута Мохамед Салах се разписа за 2:1 и стана първият египтянин, който бележи в дебюта си в Шампионската лига за два различни тима (Ливърпул и Базел). В 42-ата минута Фирмино пропусна дузпа, отсъдена за нарушение на Пареха срещу Садио Мане.

След почивката последва отпускане в редиците на домакините и в 72-ата минута Хоакин Кореа изравни за 2:2. В добавеното време пък Джо Гомес бе изгонен и домакините завършиха мача в намален състав.