Лош късмет преследва Роналдо за "Аноета"

Звездата пропуска мача с Реал Сосиедат заради наказание

Мегазвездата на Реал Мадрид Кристиано Роналдо ще изтърпи последния си мач наказание в неделя срещу Реал Сосиедад.

Любопитен факт обаче е, че португалецът не е играл на “Аноета” от октомври 2011 година. Последната му среща в Сан Себастиан е на 29 октомври 2011 г., когато “белите” печелят с 1:0 след попадение на Гонсало Игуаин.

При следващото гостуване на “чури урдин” - на 26 май 2013 година, Роналдо не игра поради болки в гърба. Тогава мачът на практика бе без значение, след като Барселона вече и на теория бе шампион.

През следващия сезон CR7 получава почивка преди 1/4-финала реванш в Шампионската лига срещу Борусия (Дортмунд).

През сезон 2014/15 гостуването в града на Реал Сосиедад е в началото. Роналдо получава почивка поради физически проблеми, а баските печелят с 4:2.

На 30 април 2016-а той отново не е на линия за срещата заради травма.

През миналия сезон Реал Мадрид гостува на “Аноета” още в първия кръг, а тогава Кристиано все още се възстановяваше от контузията си, получена на финала на Европейското първенство.

Шави: Позорно е, че няма технология на голлинията

„Не заслужавахме да загубим, играхме по-добре от Реал“, смята треньорът на Барса

Бетис надви Валенсия и влезе в зона "Европа"(ВИДЕО)

Севилци стигнаха до успех с 2:1 като гости

Селта надви Лас Палмас след рецитал на Аспас (ВИДЕО)