Фиорентина се справи с Болоня (ВИДЕО)

Гол на Родриго Паласио не стигна на гостите

Фиорентина победи с 2:1 Болоня на "Артемио Франки" в мач от 4-ия кръг на френската Серия "А".

Виола поведе с много красиво попадение на Федерико Киеза в 50-та минута. Крилото получи топка в наказателното поле, финтира и отправи страхотен фалцов удар, който не остави шанс на вратаря на гостите.

Бившият нападател на Интер Родриго Паласио обаче много бързо изравни резултата. Аржентинецът направи добро двойно подаване със Сафир Тайдер, след което вкара на Спортиело с удар от воле.

Фиорентина все пак стигна до победен гол в 69-та минута. Централният защитник Пецела реализира след центриране от корнер на Бираги.

Така Виола записа 6-точков актив и е вече на 8-ма позиция в класирането. Болоня е на 10-то място с 4 точки.