Ивелин Попов: Имахме положения, трябваше да ги вкараме

Българинът хвърли вината на мачовете в Лига Европа

Българинът Ивелин Попов не бе доволен от равенството 2:2, което той и съотборниците му в Спартак (Москва) направиха в 10-ия кръг на Премиер Лигата на Русия при гостуването на Тосно.

Двубоят се разви изключително драматично за шампионите, които водеха уверено до 86-ата минута и бяха с човек повече на терена, но накрая позволиха на съперниците си да изравнят резултата и да измъкнат 1 точка.

„Ядосани сме, че изпуснахме победата в последните минути. Какво повече да кажа”, заяви Попов след мача.

Той трябваше да обясни на руските журналисти и как така с човек повече допуснаха 2 гола за 4 мин.

„Въобще не сме се отпуснали накрая. Ние тренираме, стараем се. Сега вкарахме 2 гола. Имахме и още моменти, но трябваше да ги реализираме. Не мога да кажа, че накрая сме били изморени.

Виждате каква ротация има след Лига Европа. Футболистите се сменяват и за това физическото ни състояние е нормално”, завърши Попето.

Българинът бе резерва почти през целия мач, като влезе в игра в 76-ата минута на мястото на Педро Роча. След това равенство столичани заемат 8-мото място в класирането с актив от 13 т.

Георги Минчев с хеттрик в Кипър

Нападателят носи триумф с 5:4

Страхотен Десподов спаси ПАОК от срам в Гърция

Капитанът на България с перфектна асистенция в добавеното време за 1:1

ОБЗОР: Георги Костадинов със силен мач за АПОЕЛ срещу Арис (ВИДЕО)

Претендентите за титлата в Кипър с домакински победи

Ковачев бе титуляр за Ахмат при сензационен успех над ЦСКА (Москва)(ВИДЕО)

Отборът на българина изненада противника си

Георги Миланов с гол за Динамо (Букурещ), отборът му обаче се издъни в края (ВИДЕО)