И юношите на ЦСКА победиха Черно море (ВИДЕО)

ЦСКА U19 се наложи над моряците

След като вчера мъжкият отбор на ЦСКА постигна драматична победа с 1:0 над Черно море във Варна, днес юношите на армейците до 19 години се наложиха над моряците със същия резултат в мач от VI кръг на Елитната група. Двубоят се игра на базата в Панчарево.

В 29-та минута на мача беше отсъден наказателен удар в полза на гостите, но  Борис Груев спаси дузпата и нулевото равенство се запази. ЦСКА имаше шансове да открие резултата, но момчетата на Ивайло Станев не успяха да се разпишат преди почивката.

През второто полувреме армейците продължиха да атакуват и да опитват да отбележат гол. В 55-та минута Радослав Живков имаше две отлични възможности да се разпише, но късметът не беше на негова страна. 9 по-късно той успя да завърши хубава атака на ЦСКА отдясно и голът му се оказа победен за червените.

ЦСКА е лидер в Елитната група до 19 години с 14 точки. В следващия кръг армейците гостуват на Славия. Двубоят е на 24 септември (неделя) от 16:00 часа.

ЦСКА - Черно море 1:0

Голмайстор: Радослав Живков (64-та минута)

Състав на ЦСКА: 1. Борис Груев (в), 5. Асен Георгиев, 15. Никола Борисов, 4. Адриан Гиргинов, 6. Валентин Антов (к), 14. Николай Янков, 13. Даниел Йорданов, 10. Иван Митрев, 17. Петър Петров, 11. Радослав Илиев, 9. Радослав Живков

Резерви: 12. Драгомир Захаринов (в), 19. Любослав Златков, 20. Борислав Будинов, 8. Александър Иванов, 18. Георги Костов, 3. Милен Манчев, 16. Емануил Личев

Старши треньор: Ивайло Станев