Дузпа и автогол спасиха Ница (ВИДЕО)

Анже влезе в серия от пет мача без победа

Ница се добра до 2:2 в домакинския си мач с Анже от 7-ия кръг на френската Лига 1. Тимът от Лазурния бряг стигна до точката, след като губеше с 0:2.

Анже поведе в 12-ата минута, когато Матео Павлович простреля с глава вратар на съперника. В 34-ата минута ситуацията за домакините се усложни. Карл-Токо Екамби заби втори гол за гостите.

Все пак в 39-ата минута Ница се върна в мача. Защитник на Анже игра с ръка в собственото наказателно поле и съдията посочи бялата точка, а Марио Балотели реализира наказателния удар - 1:2.

В 76-ата минута резултатът бе изравнен. След центриране от корнер Исмаел Траоре действа неразчетено и заби кълбото в собствената си врата за крайното 2:2.

Така Ница заема 6-ото място в класирането с 10 точки. Анже пък е в серия от 5 поредни мача без победа и се намира на 11-ото място с 8 точки.