Французин закопа Севиля срещу Атлетико (ВИДЕО)

Диего Коща гледа от трибуните, "дюшекчиите" продължават без загуба

Атлетико (Мадрид) спечели с 2:0 у дома срещу Севиля в мач от 6-ия кръг на испанското първенство. Голяма вина за пораженито на гостите носи френския защитник Стивън Н’Зонзи, който сбърка фатално при първото попадение на "дюшекчийте".

До почивката и двата тима удариха по една греда. В 12-ата минута Сарабиа стреля и след рикошет в тялото на Савич и топката се отби в рамката на вратата на Атлетико.

Малко след това късметът покри и гостите, след като Филипе Луис отправи много силен шут от дистанция, но топката срещна гредата.

Секунди след подновяването на играта настъпи развръзкато. Вието изведе Караско, който беше изпреварен от Н’Зонзи. Французинът обаче вместо да подаде на съотборник чукна леко топката и Караско се пребори за нея, преди да преодолее вратаря и за реализира за 1:0.

В 70-ата минута домакините ликвидираха интригата с втори гол Филипе Луис да центрира и Антоан Гризман прати топката в мрежата.
Двубоян от трибуните изгледа Диего Коста, когото феновете посрещнаха с аплодисменти. Както е идвестно нападателят се завръща в Атлетико от 1 януари.

"Дюшекчиите" продължават без загуба и има 14 точки, една по-малко от лидера Барселона. Севиля е трети с 13.

Луд мач в Бергамо, Аталанта е на финал (ВИДЕО)

Тимът на Гасперини с обрат за 4:1 над Фиорентина

ОБЗОР: Манчестър Юнайтед обърна последния и измести Нюкасъл (ВИДЕО)

Капитанът Фернандеш спаси „червените дяволи“ от срам на „Олд Трафорд“ – 4:2, резултати