Челси разсипа Стоук, Мората се развихри (ВИДЕО)

Шампионите с безпроблемна победа

Челси не срещна никакви проблеми при гостуването си на Стоук Сити. "Сините" бяха по-добрият отбор през всичките 90 минути и съвсем заслужено спечелиха с 4:0.

Лондончани поведоха след по-малко от 120 секунди игра. Аспиликуета "хвърли" дълъг пас към Алваро Мората, който се възползва от недобре подредената защитата на домакините и с лекота прати топката в мрежата за 0:1. След като инкасираха гол от съблекалнята, футболистите на Стоук наложиха териториален натиск, но така и не успяха да застрашат сериозно вратата на съперника. След половин час игра Челси удвои аванса си след нова груба грешка на домакините. Флетчър пробва да подаде към съотборик, но вместо това изведе Педро Родригес сам срещу вратаря, което означаваше 0:2.

След час игра вратарят спаси далечен удар на Шакири. Малко по-късно Крауч свали с глава към Диуф, който от чиста позиция не успя да се разпише. В 72-ата минута отново той имаше отлична възможност да реализира, но пак пропусна. Крайният победител бе решен в 78-ата минута. Бакайоко намери Мората, който проби и с втория си гол в мача оформи класиката в резултата. До края на мача остана време Алваро Мората да оформи своя хеттрик. В 82-ата минута той се възползва от асистенция на Аспиликуета, оформяйки крайното 0:4.

Предпоследният Гранада си тръгна с точка от Билбао (ВИДЕО)

След равенство 1:1

Късен автогол спаси Юве срещу Каляри (ВИДЕО)

Лацио удари Дженоа

Айнтрахт спечели с обрат битката за Европа (ВИДЕО)

Аугсбург падна с 1:3 във Франкфурт

Мениджърът на Ковънтри: Срещаме най-големия клуб в света

„За Манчестър Юнайтед е нормално да играе на това ниво“, смята Марк Робинс

Тен Хаг се прицели във ФА Къп

Вижте какво заяви мениджърът на Манчестър Юнайтед

Клоп: Имаме шанс, ако спечелим оставащите мачове

„Ливърпул е длъжен да покаже отново глад за победа срещу Фулъм“, смята мениджърът

Гуардиола: Не сме машини