Верея тресна Пирин (ВИДЕО+СНИМКИ)

Старозагорци за кратко се изкачиха до 3-ото място във временното класиране

Верея се наложиха с 2:1 като гост на Пирин в мач от 10-ия кръг на шампионата и поне за кратко се изкачиха до 3-ото място във временното класиране.

През първата част двата отбора не предложиха нищо интересно на зрителите и логично резултатът на почивката бе 0:0.

След подновяването на играта обаче ситуацията на терена се промени коренно. В 50-ата минута Георги Андонов засече с глава центриране от фаул на Бенгюзов и откри. Само 5 минути по-късно Балде удвои в полза на гостите.

Отговорът на домакините бе светкавичен и в 56-ата минута Суда намали за 1:2, възползвайки се от грешка на стража на Верея Георги Аргилашки.

В 67-ата минута старозагорци останаха с 10 човека, след като Бен Джемия бе изгонен след втори жълт картон. Численото равенство на терена бе възстановено в 92-ата минута, след като Антон Костадинов получи директен червен картон за груб фаул.

След този мач Верея е с актив от 19 точки на 3-ата позиция във временното класиране. Пирин пък е 10-и с 10.
Чочев преди Танзания и Азербайджан: Няма слаби съперници

Халфът на Лудогорец остана трети в анкетата "Футболист на годината"

Десподов: Тази награда е огромна чест (ВИДЕО)

"Печеля за трета година, което значи, че има градация в представянето ми", заяви той