Кризата в Черно море продължава (ВИДЕО+СНИМКИ) (КЛАСИРАНЕ)

Варненци не можаха да бият Етър на "Тича"

Черно море и Етър завършиха 0:0 на стадион "Тича" в среща от 10-ия кръг на Първа професионална лига.

Срещата днес бе дебютна за Емануил Луканов начело на варненци. Младият специалист зае треньорския пост през седмицата, след като Георги Иванов хвърли оставка.

През първата част преобладаваше битката в центъра на терена. Играчите на двата тима трудно стигаха до двете врати и логично головите положения липсваха.

Най-чистото положение за домакините пропусна Георги Илиев в 22-ата минута.

Гостите имаха претенции за дузпа в 88-ата минута, след като Румен Руменов се възползва от грешка на Илиас Хасани, който след това се опита да го спре, но двата паднаха в наказателното поле.

В крайна сметка до края на мача попадение не паднаха и двата отбора добавиха по точка в активите.

С това равенство Черно море вече има актив от 15 точки на 6-ото място във временното класиране. Етър пък е 7-и с 11.