Хърватия хвана последния влак, ще играе бараж (РЕПОРТАЖИ)

Исландия очаквано победи Косово и се класира директно на световното

Хърватия спечели с 2:0 гостуването си на Украйна и продължава да мечтае за участие на Мондиал 2018. Благодарение на успеха "шахматистите" завършиха на второ място в групата с 20 точи и ще играят бараж.

70 000 напълниха Олипийския стадион в Киев, за да подкрепят тимът на Андрей Шевченко. С два гола на Андрей Крамарич през второто полувреме обаче хърватите смълчаха трибуните.

Преди почивката двата тима имаха по едно добро положение, но гол не падна. В 62-ата минута домакините бяха шокирани от Крамарич. Нападателят вкара с удар с глава от около десетина метра след дълго центриране на Лука Модрич.

Осем минути по-късно интригата се изпари окончателно. Ракитич получи топката в наказателното поле на Украйна, подаде прекрасен пас към задната греда, където Крамарич беше оставен непокрит и простреля за втори път съперниковата врата.

Директно за световното в Русия се класира тимът на Исландия, който очаквано победи с 2:0 Косово у дома в последния кръг на квалификациите в група "I". Така скандинавите събраха 22 т.

В третия мач от групата Финландия направи 2:2 с Турция у дома. Мачът нямаше отношение към разпределението на челните места.

Треньорът на Милан: Рома показа повече качества

Вижте какво каза Стефано Пиоли

Треньорът на Рома: Победихме Милан с динамика, интелект и тактика

Вижте какво каза Даниеле Де Роси

ОБЗОР: Отново Леверкузен срещу Рома в полуфиналите на ЛЕ (ВИДЕО)

„Аспирините“ с нов рекорд - 44 мача без загуба след 1:1 в Лондон

Аталанта изхвърли Ливърпул и пренаписа историята си (ВИДЕО)

Салах вкара от дузпа единствения гол в Бергамо

Шчесни и Милик на линия за Каляри

Мойс Кийн аут за мача от Серия А

Фиорентина с една крачка по-близо до Атина (ВИДЕО)

120 минутна драма на "Артемио Франки"

Астън Вила на полуфинал след драма с дузпи (ВИДЕО)