Пета поредна победа за юношите на ЦСКА

Следващият съперник е Локомотив (София)

Юношите на ЦСКА до 15 години победиха Велбъжд (Кюстендил) с 5:2 в отложен двубой от VII кръг на Югозападната зона в Елитната група.

Мачът се игра на базата в Панчарево.

Армейците, водени от Христо Марашлиев, започнаха срещата по отличен начин и поведоха още във втората минута след гол на Мартин Смоленски, а в 7-та отново той удвои за тима ни. Христо Марков се разписа за 3:0 в 29-та минута и на почивката ЦСКА се оттегли с класическа преднина.

След десет минути игра през второто полувреме Велбъжд върна едно попадение, а след това гостите вкараха и второ.

В 62-та минута резултатът стана 4:2 след гол на Алпай Рамадан, а със страхотен изстрел в последната минута на добавеното време на мача Мартин Аврамов оформи крайния резултат 5:2.

Това е пета поредна победа за ЦСКА U15 и общо седма от осем мача в първенството до момента.

Следващият двубой на тима ни е в събота (14 октомври) срещу Локомотив (София). Срещата ще се играе от 11:00 часа на базата в Панчарево и ще бъде излъчена на живо по ЦСКА ТВ.