Пирин удари ЦСКА при юношите

Малшанс за „червените”

Юношите на ЦСКА до 19 години допуснаха първа загуба през сезона. Армейците отстъпиха на Пирин (Благоевград) с 0:1 като гост. Двубоят се игра в село Рилци.

В първите минути на мача Валентин Антов стреля с глава, но топката се отби в горната греда и червените не успяха да открият резултата.

Последваха още добри възможности за възпитаниците на Ивайло Станев, но в крайна сметка двата отбора се оттеглиха на почивката при нулево равенство.

През второто полувреме ЦСКА продължи да атакува и да създава положения пред вратата на Пирин. До гол обаче така и не се стигаше. В последните минути на срещата домакините вкараха за 1:0 и до края резултатът остана непроменен.

Следващият мач на ЦСКА U19 е в неделя (15 октомври) срещу Монтана на базата в Панчарево. Двубоят ще започне в 15:30 часа и ще бъде предаван пряко по ЦСКА ТВ.

Пирин - ЦСКА 1:0

Състав на ЦСКА: 1. Борис Груев (в), 5. Асен Георгиев, 15. Никола Борисов, 4. Адриан Гиргинов, 6. Валентин Антов (к), 16. Емануил Личев, 10. Иван Митрев, 17. Петър Петров, 9. Радослав Живков, 13. Даниел Йорданов, 18. Георги Костов

Резерви: 12. Драгомир Захаринов (в), 3. Милен Манчев, 20. Борислав Будинов, 19. Любослав Златков, 11. Радослав Илиев, 8. Жулиан Манолов, 7. Георги Славчев

Старши треньор: Ивайло Станев.

В Пловдив: Ботев пуска в петък билетите за ЦСКА