Габиадини се събуди и донесе точка на "светците" (ВИДЕО)

Саутхемптън и Нюкасъл не се победиха

Саутхемптън и Нюкасъл завършиха наравно 2:2 на "Сейнт Мерис" в мач от Висшата лига на Англия.

Италианският нападател на "светците" Маноло Габиадини се върна към головете и вкара два, след като не беше реализирал в последните 2 месеца.

Резултатът беше открит от Нюкасъл в 20-та минута. Исак Хейдън вкара с хубав удар от воле от далечна дистанция.

Габиадини изравни в 49-та минута със страхотен гол. Той получи пред вратарското поле и финтира на няколко пъти преди да вкара с прецизен удар.

"Свраките обаче отново поведоха в 51-та минута. Айосе Перес стреля от малък удар и топката беше избита от Фрейзър Форстър, но при добавката испанецът не сгреши.

В 75-та минута Флориан Лежун направи дузпа, която беше реализирана от Габиадини, за да се оформи крайното 2:2.

Саутхемптън вече има 9 точки и се намира на 10-то място в таблицата. Нюкасъл е с 11 и е с една позиция по-нагоре.

ТОВА БОЛИ! Евертън спря Ливърпул за титлата (ВИДЕО)

"Гудисън" видя отново триумф над червените след 14 г.