Реал (Мадрид) не успя да победи Тотнъм (ВИДЕО+КЛАСИРАНЕ)

Резултатът на "Сантяго Бернабеу" беше открит в 28-ата минута, когато Рафаел Варан си отбеляза автогол

Реал (Мадрид) не успя да победи у дома Тотнъм и двата тима завършиха 1:1 в директния сблъсък за първото място след третия кръг в група „H” на Шампионската лига.

Срещата започна с минута мълчание в памет на жертвите от пожарите в Галиция.

Резултатът на "Сантяго Бернабеу" беше открит в 28-ата минута, когато Рафаел Варан си отбеляза автогол. В 43-ата минута Кристиано Роналдо изравни от дузпа с петия си гол за този сезон и общо 95-и в Шампионската лига. Преди автогола на Варан Роналдо нацели и гредата.
В 70-ата минута колективна грешка в отбраната на Реал позволи на Хари Кейн да се озове очи в очи с Навас, но костариканския страж на “белия балет” успя да отклони топката в ъглов удар. В 72-ата минута защитата на Реал отново се пропука, но Навас и този път беше на висота и спаси удара на Ериксен.

До края и двата отбора играеха внимателно, а желаната повече острота в атаката на Реал след извършените смени така и не настъпи и в крайна сметка двата тима прибавиха по една точка към актива си. Реал Мадрид и Тотнъм делят първото място в група Н с равен брой точки - по 7

В същото време Борусия (Дортмунд) завърши 1:1 при визитата си на АПОЕЛ (Никозия) и не успя да се доближи до „кралския” клуб и „шпорите”.