Коларов открадна точките за Рома в тежко гостуване (ВИДЕО)

Сърбинът продължава да впечатлява с фланелката на "вълците"

Рома постигна изключително трудна, но сладка победа с 1:0 при гостуването си на Торино в мач от 9-ия кръг на Серия "А".

Победата остави "вълците" в близост до челните позиции, а освен това те имат и мач по-малко от основните си конкуренти.

Гостите логично бяха по-активният отбор в хода на почти цялата среща, но рядко достигаха до изгодни ситуации пред вратата на съперника. През първото полувреме нямаше нито една такава. Вместо това Торино на два пъти застраши противниковия страж.

В 44-та мнута след центриране от корнер Кевин Стротман не успя да уцели топката добре непосредствено пред вратата.

В 69-та минута падна безценният гол. Александър Коларов реализира с марковото си изпълнение от пряк свободен удар, за да вгорчи живота на домакинските фенове.

До края на срещата "вълците" успяха да задържат аванса си, въпреки че в последните минути предоставиха инициативата на съперника.

Рома вече има 18 точки и се намира на 5-та позиция в таблицата. Торино е 10-ти с 13 точки.

Чалханоглу: Това Скудето е отмъщението ми към Милан

Халфът не може да забрави отношението на феновете на "росонерите" след трансфера в градския съперник

Грубо: Фенове на Интер изгориха фланелка на Ибрахимович (ВИДЕО)