Римските "орли" прелетяха без проблеми над Каляри (ВИДЕО)

Лацио с убедителен успех

Лацио продължава с убедителните си игри в италианската Серия "А". Римските "орли" не срещнаха трудности в домакинството си на Каляри, печелейки с класичкото 3:0. Успехът изравни лациалите по точки с третия Ювентус и ги остави само на 3 от първия - Наполи.

Двубоят за почна прекрасно за домакините. В 6-ата минута Лука Кроста фаулира в наказателното поле Чиро Имобиле, за което главният арбитър отсъди дузпа. Минутка по-късно потърпевшият бе точен от бялата точка за 1:0. В 41-ата минута Адам Марусич намери Чиро Имобиле, който с глава отбеляза втория си гол в мача, удвоявайки аванса на Лацио. Само 4 минути след началото на втората част резултатът придоби класическо измерение. Луис Алберто центрира към Бастос, който от воле направи 3:0.