Берое удари Верея (ВИДЕО+СНИМКИ)

Това бе мач номер 1500 за "зелените" в елита на българския футбол

Берое победи Верея с 1:0, като гост в мач от XIV кръг на Първа професионална лига.

Камбуров изведе напред Берое с гол в 61-та минута, който се оказа достатъчен.

„Зелените“ тъсеха повече победата и спечелиха заслужено. Това бе мач номер 1500 за Берое в елита на българския футбол.

Първото полувреме завърши без голове, като почти нямаше нищо интересно пред двете врати. В 55-ата минута Педро от Берое нацели гредата, като преди това Карачанаков бе изпълнил хубав пряк свободен удар.

В 61-ата минута Карачанаков бе оставен непокрит вдясно и центрира в наказателното поле. Там Мартин Камбуров се извиси и с глава прати топката във вратата на Георги Аргилашки.

В 70-та минута Педро центрира в пеналта, където Камбуров пробва красиво с удар от въздуха, но топката мина над вратата.

В 85-та минута Карачанаков намери Охене, който стреля от дистанция, но не затрудни Аргилашки.

В последните секунди на мача Иса пробва удар от пеналта, но бе неточен. Това бе всичко и Берое спечели мача с 0:1.