Лудогорец II спря серията на Монтана

Голът вкара Жоао Пауло в 41-ата минута

Лудогорец II прекъсна серията на Монтана от три поредни победи във Втора лига. Дубълът на шампионите спечели с 1:0 домакинстквото си от 14-ия кръг.

Единственото попадение в срещата бе дело на Жоао Пауло в 41-ата минута след асистенция на Александър Василев. Титуляри за Лудогорец II започнаха четирима футболисти от първия отбор - Рафаел Форстър, Лукас Саша, Жуниор Кишада и Жоао Пауло. Те не играха вчера срещу Брага, а и явно не попадат в плановете на треньора Димитър Димитров за предстоящото дерби с ЦСКА.

Разградчани можеха да стигнат и до по-голям резултат в своя полза, но пропусна отлични възможности за гол. В 81-ата минута Светослав Ковачев с хубав удар прати топката в гредата.

Монтана остана на 4-ото място преди изиграването на останалите мачове от кръга. Лидерите Ботев (Вр), Локо (Сф) и Царско село обаче могат да се откъснат, а както е известно тимът на Ферорио Спасов атакува промоция в елита.

Тимът на Монтана не беше губил в последните си шест мача, в които имаше 5 победи и един равен.

Янтра бесни след съдийството срещу Литекс

Габровци пуснаха видео с дузпа, която беше отсъдена срещу тях и такава, каквато не са получили