Кротоне удари Болоня в 5-голов трилър (ВИДЕО)

Победителите обърнаха съперника си за 120 секунди

Кротоне постигна важна победа с 3:2 като гост на Болоня. Двубоят бе изключително драмтичен. Домакините повеждаха на два пъти, но в крайна сметка загубиха.

Началото на двубоя бе равностойно и нищо не предвещаваше головото шоу. Първото попадение падна в 38-ата минута. Точен след чудесно изпъленен фаул беше Симоне Верде. Само 240 секунди по-късно, обаче гостите изравниха. Удар на Марсело Трота бе спасен от вратаря, но при добавката Анте Будимир бе безупречен за 1:1. В първата минута на добавеното време Симоне Верди повтори упражнението от първия си гол и отново даде аванс на Болоня.

През втората част Кротоне успя да стгигне до пълен обрат само в рамките на 120 секунди. В 68-ата минута Марсело Трота се разписа за 2:2 от дузпа, отсъдена за игра с ръка в наказателното поле на Емил Крафт. В 70-ата минута пък Анте Будимир осъществи пълния обрат.