Рома взе дербито с Фиорентина (ВИДЕО И РЕЗУЛТАТИ)

Юве надделя над Беневенто

Отборът на Рома спечели дербито срещу Фиорентина с 4:2 в 12-тия кръг на Серия А. Жерсон откри още в 5-та минута на мача след асистенция на Стефан Ел Шаарауи.. В 9-та минута Виола изравни благодарение на Жордан Верету, който стреля в горния ляв ъгъл и не остави шансове на Алисон. Отново Жерсон в 30-та минута обаче даде аванс на "римските вълци". В 39-та минтуа Джовани Симеоне засече центриране в наказателното поле и възстанови равенството между двата тима.

През втората част Рома отново излезе напред, след като Александър Коларов центрира от корнер и Костас Манолас направи 3:2. В 88-та минута Раджа Наинголан центрира към Диего Пероти и последният направи резултата 4:2 Така Рома е на  5-то място в класирането с  27 точки, а Фиорентина е 9-та с 16.

Чалханоглу: Това Скудето е отмъщението ми към Милан

Халфът не може да забрави отношението на феновете на "росонерите" след трансфера в градския съперник

Грубо: Фенове на Интер изгориха фланелка на Ибрахимович (ВИДЕО)