Септември с четвърта поредна победа (ВИДЕО+СНИМКИ)

Столичани взеха трите точки и от Пирин (КЛАСИРАНЕ+СТАТИСТИКА)

Септември (София) успя да се наложи с минималното 1:0 в домакинството си на Пирин (Благоевград) в последната среща от програмата на 15-ия кръг на Първа лига.

За тима на Николай Митов това е четвърта поредна победа в първенството, като и предишните три бяха постигнати със същия резултат - по 1:0 над Витоша (Бистрица), Верея и Дунав.

Героят и тази вечер беше Борис Галчев.

Капитанът на Септември, който преди седмица донесе трите точки и в гостуването в Русе, наказа Пирин в 9-ата минута. Това се оказа достатъчно на столичния тим да се поздрави с победата.

Дебют за Септември пък записа австрийският защитник Патрик Весели, който игра цял мач.

Срещата се игра пред полупразните трибуни на Националния стадион "Васил Левски".

След минималния успех тимът от столицата събра 19 точки и се изкачи на деветото място в класирането. Пирин е на 12-ата позиция с 13 точки.