Швеция удари Италия (ВИДЕО)

Якоб Йохансон в 61-ата минута отбеляза така ценния гол за скандинавците

Швеция победи с 1:0 Италия в първи мач от баражите за Мондиал 2018. Якоб Йохансон в 61-ата минута отбеляза така ценния гол за скандинавците, не без помощта и на сериозен рикошет, който заблуди Джанлуиджи Буфон.

Италианците създадоха малко положения, а най-чистото от тях бе в 70-ата минута, когато след мощен шут на Матео Дармиан топката срещна гредата.

Лошите новини за "адзурите" не се изпчерпват само с резултата, защото Марко Верати получи жълт картон и ще пропусне реванша в Милано в понеделник.

ШВЕЦИЯ - ИТАЛИЯ 1:0

1:0 Я. Йохансон (62)

ШВЕЦИЯ (4-4-2)
: Р. Олсен; Крафт, Гранквист, Линдельоф, Аугустинсон; Клаесон, Екдал, Ларсон, Форсберг; Берг, Тойвонен

Селекционер: Я. Андерсон

ИТАЛИЯ (3-5-2): Буфон; Бардзали, Бонучи, Киелини; Кандрева, Пароло, Де Роси, Верати, Дармиан; Имобиле, Белоти

Селекционер: Дж. Вентура

Предпоследният Гранада си тръгна с точка от Билбао (ВИДЕО)

След равенство 1:1

Късен автогол спаси Юве срещу Каляри (ВИДЕО)

Лацио удари Дженоа

Айнтрахт спечели с обрат битката за Европа (ВИДЕО)

Аугсбург падна с 1:3 във Франкфурт

Мениджърът на Ковънтри: Срещаме най-големия клуб в света

„За Манчестър Юнайтед е нормално да играе на това ниво“, смята Марк Робинс

Тен Хаг се прицели във ФА Къп

Вижте какво заяви мениджърът на Манчестър Юнайтед

Клоп: Имаме шанс, ако спечелим оставащите мачове

„Ливърпул е длъжен да покаже отново глад за победа срещу Фулъм“, смята мениджърът

Гуардиола: Не сме машини