Стоилов: Да дават купата на този смешен отбор Лудогорец и да приключваме (ВИДЕО)

Главният мениджър бе бесен от съдийството в мача с Ботев

Главният мениджър на ЦСКА Стойчо Стоилов бе бесен от съдийството на Волен Чинков след равенството на "червените" с Ботев Пловдив (1:1). Той обвини БФС и Лудогорец, използвайки остри думи срещу родната централа и тима от Разград.

Ето какво каза Стоилов:

"Вече виждам нов прийом в борбата срещу ЦСКА от страна на БФС и съдийският отбор Лудогорец. Почваме от 0:1. Днешната дузпа само съдията я видя. Десет минути по-късно за задържане на Манолев в наказателното поле няма дузпа. На нас от началото на сезона 6-7 дузпи не са ни отсъдили. В Разград бе същото.

Това премина всякакви граници. Направо да дават купата на този смешен отбор Лудогорец и да приключваме този цирк български футбол. Всички трябва да се измитат от БФС.

Ние сме виновни за проспаното първо полувреме, но след това Ботев нямат удар във вратата. Нас ни ощетяват постоянно. Не искам да коментирам Любослав Пенев.", заяви Стоилов.

В Пловдив: Ботев пуска в петък билетите за ЦСКА