Ювентус се изложи без Буфон (РЕЗУЛТАТИ)

Наполи се откъсва напред в Калчото

Отборът на Ювентус направи грешна стъпка в 13-тия кръг на италианската Серия А, като загуби гостуването си на Сампдория с 2:3. и позволи на лидера Наполи да дръпне с 4 точки в класирането.

Момчетата на Масимилиано Алегри започнаха по-активно двубоя, като още във втората минута Гонсали Игуаин стреля опасно към вратата на Сампдория. Марио Манджукич и Хуан Куадрадо също имаха възможности да отбележат.

В 52-та минута обаче Самп откри резултата чрез Дуван Запата. В 57-та минута Запата излезе сам срещу стража Войчех Счесни, но пропусна да направи аванса на Сапдория по-комфортен.

В 71-та минута Лукас Торейра с удар от границата на наказателното поле направи 2:0. В 79-та Фабио Куярегла подаде на Джанмарко Ферари, който подпечата победата на Сампдория.

В добавеното време на срещата Гонсало Игуаин отбеляза почетно попадение за Юве, а след това реферът отсъди и дузпа в полза на "Старата госпожа".

Пауло Дибала реализира второ попадение, но времето не достигна на ювентинци да измъкнат поне точка от срещата.

Резултати от италианската Серия А:
Беневенто - Сасуоло 1:2
СПАЛ - Фиорентина 1:1
Торино - Киево 1:1
Удинезе - Каляри 0:1

Предпоследният Гранада си тръгна с точка от Билбао (ВИДЕО)

След равенство 1:1

Късен автогол спаси Юве срещу Каляри (ВИДЕО)

Лацио удари Дженоа

Айнтрахт спечели с обрат битката за Европа (ВИДЕО)

Аугсбург падна с 1:3 във Франкфурт

Мениджърът на Ковънтри: Срещаме най-големия клуб в света

„За Манчестър Юнайтед е нормално да играе на това ниво“, смята Марк Робинс

Тен Хаг се прицели във ФА Къп

Вижте какво заяви мениджърът на Манчестър Юнайтед

Клоп: Имаме шанс, ако спечелим оставащите мачове

„Ливърпул е длъжен да покаже отново глад за победа срещу Фулъм“, смята мениджърът

Гуардиола: Не сме машини