ЦСКА вкара 9 на Ботев (Враца) (ВИДЕО)

Това беше последният домакински мач на армейците за годината

ЦСКА победи Ботев (Враца) с 9:0 в мач от XIV кръг на Елитната група до 19 години. Това беше последният домакински мач на армейците за годината и се игра на базата в Панчарево, а ЦСКА ТВ излъчи двубоя на живо.

Червените откриха резултата в 5-та минута, когато точен с глава беше Никола Борисов. В 20-та Любослав Златков удвои преднината на нашия тим, а седем минути по-късно Борисов вкара втория си гол в срещата. Иван Митрев се разписа за 4:0 в 33-та минута, а в 39-та Даниел Йорданов отбеляза за 5:0.

Веднага след почивката ЦСКА получи дузпа, която беше реализирана от Радослав Живков. В 58-та минута беше отсъден втори наказателен удар в наша полза, който беше изпълнен от Иван Митрев и той вкара втория си гол в мача. В 73-та точен беше Жулиан Манолов, а в 79-та минута централният защитник Никола Борисов оформи своя хеттрик.

След седмица ще се изиграе последният кръг от есенния полусезон в Елитната група до 19 години. ЦСКА гостува на Черноморец в Бургас. Двубоят е насрочен за 26 ноември (неделя) от 14:00 часа.

ЦСКА - Ботев (Враца) - 9:0

Голмайстори: Никола Борисов (3), Иван Митрев (2), Любослав Златков, Даниел Йорданов, Радослав Живков, Жулиан Манолов

Състав на ЦСКА: 12. Драгомир Захаринов (в), 18. Георги Костов, 15. Никола Борисов, 6. Валентин Антов (к), 4. Адриан Гиргинов, 16. Емануил Личев, 17. Петър Петров, 10. Иван Митрев, 7. Любослав Златков, 13. Даниел Йорданов, 9. Радослав Живков

Резерви: 1. Борис Груев (в), 5. Джулио Чарлов, 20. Милен Манчев, 8. Жулиан Манолов, 14. Александър Иванов, 19. Борислав Борисов, 7. Георги Славчев

Старши треньор: Ивайло Станев