ЦСКА без проблеми срещу Септември

Двубоят се игра на изкуствен терен в комплекс "Царско село"

Юношите на ЦСКА победиха Септември с 2:0 в мач от XIII кръг на Зоналната група за родени пред 2001/02 година футболисти. Двубоят се игра на изкуствен терен в комплекс "Царско село".

В пореден мач на червените старши треньорът Сашо Борисов даде шанс за изява на юноши от набор 2003. През първото полувреме нашите момчета имаха добри възможности за гол, но до такъв така и не се стигна преди почивката. Резултатът беше открит от Мартин Аврамов, който се разписа с глава след центриране от корнер, а Кристиян Атанасов  вкара за 2:0 и така тимът ни записа десета победа през сезона.

В следващия кръг армейците гостуват на Левски-Раковски. Двубоят е насрочен за 26 ноември от 11:30 часа и ще се играе на стадион "Раковски".

ЦСКА - Септември 2:0

Голмайстори: Мартин Аврамов, Кристиян Атанасов

Стартов състав: Илия Шаламанов (в), Стоян Иванов, Крум Николов, Димитър Жабов, Георги Юруков, Стефан Димитров, Митко Митков, Мартин Аврамов, Димитър Михайлов, Мартин Смоленски, Кристиян Атанасов

Резерви: Иван Маринов (в), Марио Николов, Алекс Нинов, Марио Попов, Георги Денев, Атанас Няголов, Иван Иванов

Днес козирката на "Българска Армия" отива в историята

Събарянето на конструкцията ще започне в 10:00ч.

Матай: Червените картони бяха пресилени

Капитанът на ЦСКА смята, че Ботев Пловдив се радват предварително

Керкез: Голяма победа, на нашия стадион ще бъдем много силни

Треньорът на Ботев Пловдив остана много доволен от успеха над ЦСКА за Купата на България

Стамен Белчев притесни феновете: Каранга има неприятна контузия