ПСЖ попиля Селтик и продължава без загуба (ВИДЕО)

Парижани с 5 победи от 5 мача

ПСЖ продължава без загуба в група B на Шампионската лига след като разгроми Селтик с категоричното 7:1 в двубой на "Парк де Пренс". Гостите откриха още в 56-та секунда, когато точен бе нападателят Муса Дембеле. Това е и най-бързият гол в историята на турнира. Момчетата на Унай Емери обаче отговориха светкавично, като в 9-та минута Неймар изравни. Отново бразилецът в 22-та минуда даде преднина на домакините. ПСЖ продължи да контролира положението и два бързи гола на Единсон Кавани в 28-та минута и на Килиан Мбапе в 35-та направиха резулата 4:1.

През второто полувреме във вратата на шотландците паднаха още три гола. В 75-та минута Марко Верати беше точен за парижани, а в 79-та минута Кавани вкара втория си гол в срещата. Крайния резултат оформи Дани Алвеш в 80-та минута. ПСЖ е на върха в класирането с 15 точки, докато Селтик има само 3 спечелени.