Колко отбора ще се борят за титлата в България?

24 ноември 2017 00:19 Васил Костов

Марселиньо: Загубихме мача през първото полувреме

lap.bg

Лудогорец отстъпи с 1:2 при домакинството си на Истанбул Башакшекир. След срещата Марселиньо изрази разочарованието си от резултата и играта на тима през първото полувреме. Според него, ако родният шампион е започнал двубоя по начина, по който игра през втората част, то резултатът е щял да бъде различен.

"Загубихме мача през първото полувреме. Играхме много зле, чакахме другия отбор - това не е нашият стил. Имахме много респект към съперника. Те са квалитетен отбор, с технични и интелигентни футболисти и затова стама много лошо през първото полувреме. През второто заиграхме както винаги - пресирахме и без да чакаме съперника. Стана друг мачът. Но накрая резултатът бе лош за нас. Искахме да се класираме днес, но нямахме шанс.

Ние винаги играем напред, с мисъл за победа. никога не сме играли отзад и да чакаме на контраатака. Дори и срещу ПСЖ не играхме така. Когато играем атакуващо, мачът е друг - съперникът има страх и респект. Пресирахме много през второто полувреме и те не успяха да играят. Мисля, че ако бяхме започнали така мача, резултатът щеше да е друг.

Шансовете ни да продължим остават. Ние винаги си вярваме. Имаме добър отбър. Но в Германия ще е много трудно. Хофенхайм е голям отбор. Но ние ще направим всичко възможно да се класираме", коменира капитанът на Лудогорец.