Локо София измъкна точка от гостуването си на Ботев Враца (ВИДЕО)

Срещата на стадион "Христо Ботев" завърши 2:2

Ботев Враца и Локомотив София направиха драматично равенство - 2:2 в мач от последния есенен кръг на Втора лига. Атанас Михайлов и Спас Георгиев бяха точни за домакините, докато Николай Цветков и Александър Александров вкараха за столичани. Емил Стоев получи директен червен картон за 61-ата минута.

Играчите на Сашо Ангелов ще зимуват като лидери във временното класиране с 35 точки, докато Локомотив ще остане трети с 32 пункта.

Първото полувреме премина при равностойна игра, а в 41-ата минута Михайлов се възползва от грешка в отбраната на гостите и даде пренина на своя отбор.

В 61-ата минута Емил Стоев бе изгонен за груб фаул срещу Иво Иванов. Осем минути по-късно Николай Цветков изравни с удар от воле. В 81-ата минута домакините направиха бърза контраатака, Спас Георгиев финтира Бранеков в наказателното поле на "железничарите" и бранител го фаулира. Потърпевшият застана зад бялата точка и направи резултата 2:1.

В продължението на срещата Александър Александров се въвползва от рикошет при удар на Стефанов и с глава оформи крайното 2:2.

Заги: Сега ще разчитаме на Левски