Нефтохимик отстъпи и пред дубъла на Лудогорец

В групата на „шейховете“ за Разград имаше петима юноши

В последния кръг на Втора лига за тази година Нефтохимик загуби гостуването си на Лудогорец с 0:2.

Домакините откриха резултата в 13-та минута, чрез Томас Цвятков. В началото на втората част Георги Бинев имаше шанс да изравни. Той остана сам срещу вратаря, но пропусна да отбележи.

В 79-та минута, при грешка в защитата на гостите, Лудогорец удвои аванса си, чрез Преслав Петров. Малко по-късно гол на Нефтохимик бе отменен.

След центриране от фаул, Виктор Янев отбеляза, но главният арбитър отсъди засада. До края на срещата гостите имаха още една възможност да намалят резултата, но Георги Бинев допусна втори пропуск.

Състав на Нефтохимик: Атанас Гичев, Георги Йорданов, Георги Жеков, Димитър Дончев, Живко Илиев, Кирил Личев, Стоян Калев, Цветан Чахов, Цветан Филипов, Йолиян Милков, Живко Комелов

Резервен състав: Християн Славов, Виктор Янев, Халибрям Кърмаджъ, Асн Ахмед, Верон Кокуринков, Ерик Кадиев, Кристиян Кръстев
Оперират играч на Спартак (Варна)

Треньорът Росен Кирилов има и още един кадрови проблем

Беласица победи Струмска слава с 2:0 на „Цар Самуил“

Домакините от Петрич запазиха шансовете си за оцеляване в групата

Янтра бесни след съдийството срещу Литекс

Габровци пуснаха видео с дузпа, която беше отсъдена срещу тях и такава, каквато не са получили