Как ще завърши мачът Лудогорец – Байер?

07 декември 2017 00:18 Николай Георгиев

РБ Лайпциг загуби домакинството си на Бешикташ (ВИДЕО)

РБ Лайпциг загуби с 1:2 домакинството си на Бешикташ в група "G" на Шампионската лига.

Съдията Виктор Касай свири дузпа за Бешикташ в 10-та минута за нарушение на Вили Орбан в наказателното поле на РБ Лайпциг. Наказателният удар бе реализиран от Алваро Негредо. Домакините можеха да изравнят резултата в 15-та минута, когато след удара с глава на Орбан топката срещна десния стълб на вратата на Зенгин.

Гол на Тимо Вернер не бе зачетен в 21-та минута заради засада. Толга Зенгин направи блестящо спасяване в 47-та минута, когато отрази удара на Тимо Вернер. Зенгин направи ново спасяване в 57-та минута след удара на Кевин Кампъл. Гол на Жан-Кевин Огюстен не бе зачетен в 65-та минута заради засада. Лайпциг завърши мача с човек по-малко, след като Стефан Илсанкер бе изгонен за втори жълт картон в 82-та минута.

Домакините успяха да изравнят резултата с гол на Наби Кейта в 87-та минута. Дженк Тосун направи много сериозен пропуск в 90-та минута, като изпрати топката право в ръцете на Гюлаши. Бешикташ стигна до победното попадението в 90-та минута, а негов автор бе Андерсон Талиска.