Гълъбинов изгледа от пейката загуба на Дженоа (ВИДЕО)

Аталанта спечели с 2:1 след обрат в Генуа

Българският нападател Андрей Гълъбинов остана неизползвана резерва за своя Дженоа при домакинската загуба от Аталанта с 1:2.

Гостите осъществиха пълен обрат при визитата си от XVI кръг на Серия А, след като се оказаха в ролята на догонващи в резултата още в четвъртата минута.

Тогава Андреа Бертолачи откри резултата след асистенция на Абел Таарабт, ала точно преди почивката Йосип Илич възстанови статуквото.

Словенският халф пък подаде на Андреа Масиело малко след паузата, за да може италианският бранител да вкара победния гол за своя тим.

Благодарение на успеха Аталанта събра 23 точки и измести Торино от осмото място в класирането, докато тимът на Гълъбинов остана с 13 и е само на две от зоната на изпадащите.