Билбао и Реал Сосиедад си разделиха по точка в скучно дерби (ВИДЕО)

Гостите от Сан Себастиан прекъснаха серия от три поредни загуби в първенството

Атлетик (Билбао) и Реал Сосиедад направиха 0:0 в среща от 16-ия кръг на испанското първенство. Двата тима разочароваха и не оправдаха огромния интерес към баското дербито. Все пак гостите от Сан Себастиан успяха да прекъснат серията си от три поредни загуби в първенството.

През първото полувреме имаше малко голови положения, като Реал Сосиедад имаше леко игрово преимущество.

В 52-ата Херонимо Руи спаси след удар на Раул Гарсия от Билбао. Три минути по-късно съотборникът му Оскар де Маркос напредна и опита за стреля, но в последния момент Алберто де ла Бейя го спря с шпагат.

В 68-ата Вилиан Жозе от Реал Сосиедад пропусна след прекрасен пас на Чаби Прието. В 76-ата Серхио Каналес шутира извън целта. В 89-ата Яго Ерерин спаси удар от въздуха на Чаби Прието.

Прези изиграването на останалите мачове от кръга Реал Сосиедад е осми с 20 точки, а Атлетик заема 12-а позиция с 18.
Ново 20! Шави си тръгва

Треньорът на Барса преговаря с Деко 75 минути

Шави: Позорно е, че няма технология на голлинията

„Не заслужавахме да загубим, играхме по-добре от Реал“, смята треньорът на Барса

Бетис надви Валенсия и влезе в зона "Европа"(ВИДЕО)

Севилци стигнаха до успех с 2:1 като гости

Селта надви Лас Палмас след рецитал на Аспас (ВИДЕО)