Колст излъга Ню Ингланд в супердербито на НФЛ

Индианаполис - Ню Ингланд 18:15

Дори и когато не са в началото на класирането както този сезон срещата между отколешните врагове от Индианаполис и Ню Инглънд винаги е в центъра на  вниманието на всички. Въпреки че звездата на НФЛ в последните няколко години Том Бейди не игра заради контузия Ню Ингланд се представиха на ниво и малко не им достигна да се поздравят с успеха при последната си атака в мача. Срещата започна добре за домакините и те поведоха в първата четвърт с 7:0 след тъчдаун на Антъни Гонзалес. През втората четвърт Патриотите отвърнаха с 2 фийлд гола за да се стигне до 7:6 на полувремето. С първия  си и единствен  тъчдаун в  мача Ню Ингланд успяха да поведат за кратко с 12:7. Отговора на Колтс беше светкавичен и четири минути по-късно те върнаха тъчдауна отново чрез Антъни Гонзалес за да поведат с 15:12. Отборите си размениха по един фийлд гол в последната част и така регистрираха крайното 18:15 за Индианаполис. Пейтън Манинг сполучи при 21 паса от общо 29 опита. Иммено рутината на куотърбека на домайините беше определящият фактор за днешната победа. Ню Ингланд са с 5:3 победи и са втори в АФЦ Изток а Колтс са с актив от 4:4 победи и заемат второто място в дивизия АФЦ Юг.