До къде ще стигне Григор Димитров на Аустрелиън оупън?

06 януари 2018 18:52 Даниел Петров

Манчестър Сити се справи с Бърнли (ВИДЕО)

Отборът на Манчестър Сити спечели домакинството си срещу Бърнли с 4:1 в мач от 1/32-финалите на ФА Къп. За "гражданите" две попадения вкара Серхио Агуеро, а по едно добавиха Лирой Сане и Бернардо Силва.

Бърнли поведе в 25-та минута, когато Антъни Барнс се възползва от грешка в защитата на „гражданите“ и разстреля  Клаудио Браво за 1:0. Момчетата на Шон Дайч успяха да запазят преимуществото си в срещата.

В 57-та минута Серхио Агуеро изпълни точно пряк свободен удар и изравни. Две минути по-късно Илкай Гюндоган изведе Агуеро на удобна позиция и аржентиенцът вкара второ попадение. Лирой Сане реализира трети гол за Сити в 71-та минута. Появилият се като резерва Бернардо Силва в 82-та минута уби интригата в срещата с 4-ти гол.