Бетис тресна Севиля в 8-голова фиеста (ВИДЕО)

Съперниците сътвориха истинско шоу

Севиля загуби като домакин на Бетис в истинска голова фиеста. Зрителите видяха цели 8 попадения, като гостите стигнаха до успех с 5:3.

Шоуто започна още в 1-ата минута. Фабиан изведе гостите напред в резултата с удар извън наказателното поле. Равенството бе възстановено бързо - в 13-ата минута. Ескудеро центрира от фаул, а Бен Йедер засече за 1:1. Само 8 минути по-късно Бетис отново поведе. Якуин центрира, а Зухаир Федал с глава прати топката в мрежата за 1:2. 5 минути преди края на полувремето домакините успяха за втори път да изравнят. Васкес центрира в наказателното поле, където Симон Кяер с галва засече за 2:2.

През втората част головете продължиха да валят, като само за 4 минути паднаха цели 3. Риса Дурмиси в 63-ата минута даде нов аванс на Бетис. Само 60 секунди по-късно Серджо Леон бе изведен сам срещу вратаря и не сгреши за 2:4. В 67-ата минута Нолито центрира, а Клемент Ленгле засече с глава за 3:4. Двубоят пък завърши както и започна - с гол за Бетис. В 5-ата минута на даденото продължение Кристиан Ерера оформи крайното 3:5.