Треньорът на Бристъл Сити: Пеп ни похвали

"Каза, че ние сме играли по-добре от много отбори от Премиършип"

Мениджърът на Бристъл Сити Лий Джонсън заяви, че е получил похвали от Хосеп Гуардиола след поражението на тима му с 1:2 в първия полуфинал за Купата на Лигата.

Късен гол във 2-ата минута на добавеното време на Серхио Агуеро осигури победа и предимство за Манчестър Сити.

Но според испанския мениджър на лидера във Висшата лига, 3-ите в Чемпиъншип са се държали по-достойно от много тимове от елита.

"Пеп Гуардиола ми каза, че ние сме играли по-добре от много отбори от Премиършип, които им гостуват. Ще вземем много от опита, който натрупахме тук, и обещаваме интересен реванш на Ащън Гейт.

"Голът като гост е много важен. Опитахме се да вкараме гол, това ни беше идеята, и не сме паркирали автобуса.

"Mоите играчи бяха фантастични, защото играха футбол. Без значение дали щяха да победят, или щяха да загулят, те се опитваха да играят това, което се опитваме и в първенството до последно, горд е Лий Джонсън. Ние сме чудесен отбор по няколко причини. Можем да играем добре, бързи сме и всеки е наясно, че в Бристъл го чакат тежки минути.